Lacznosci Polska

Status
Not open for further replies.

questnz

Member
Joined
Nov 18, 2009
Messages
668
Nie wyglada za dobrze, chyba thrzeba to pochowac na dobre. Amen

Kazdy sie pozdrawia stad i stad ale nikt nic nie podaje zadnych informacjii na temat radio communucacjii w Polsce ?
Poza lotnictwem, nie ma duzo wiadomosci o czestotliwosciach w Polsce? RR baza danych jest nie aktualna
duzo sie teraz uzywa DMR ale nic od nikogo nie mozna sie dowiedziec, nawet od skepow radiowych w Polsce.
Moze ci czlonkowie co mieszkaja w Polsce zaczna cos konkretnego podawac do wiadomosci dla podroznych w te strony.
 
Last edited:

krawat152

Newbie
Joined
Feb 19, 2017
Messages
3
Location
Poland, Lodz
Witam, dlaczego? ja jestem z Polski kwestia tylko tego czy ktoś w Stanach potrzebuje "frequency" z Polski większość służb ucieka na digital (Tetra,DMR, NexEdge) itp.

Pozdrawiam
 

questnz

Member
Joined
Nov 18, 2009
Messages
668
Oczywiscie, ile tysiecy ludzi podrozuje orzez Europe i Polske ze skanerami i radiami. Ja spedzilem 4.5 miesiaca w Polsce w zeszlym roku. Moj Uniden UBCD396XT nie byl bardzo uzuwany bo brakowalo mi czestotliwosci w Polskich miastach. Nawet w sklepach ni chcieli nic pomoc i dawac zadnych czestotliwosci bo mowili ze sami zbierali to przez dlugi czas i nie daja nic nawet jak chcialem im placic albo za liste albo do zaprogramowania mojego Unidena 396XT, WITAM W POLSCE i dziekuje za NIC. Kiedys byla witryna (Giler ?) z czestotlowosciami ale juz niej nie ma i tez byla nie bardzo aktualna kiedy bylem tam 3 lata temu.
 
Last edited:

Your_account

Completely Banned for the Greater Good
Banned
Joined
Jul 13, 2013
Messages
1,261
Location
.AT
Hi
I am from Austria not that far away *gg*.
Does anyone here want share the ADSB Data?
THX
 
Status
Not open for further replies.
Top